Seria C

Seria C

Seria C to statywy wykonane z nowej generacji stopu aluminiowo-tytanowego, który mimo niewielkiej wagi, jest wytrzymałym materiałem. Idealne dla każdego fotografa poszukującego solidnego narzędzia w przystępnej cenie.

Seria GE

Seria GE

Statywy serii GE wykonane zostały z nowej generacji, ośmiowarstwowych włókien węglowych – lekkiego i wytrzymałego materiału, gwarantującego maksymalny udźwig na poziomie 15 kg.

Seria GT

Seria GT

Statywy serii GT wykonane zostały z nowej generacji, ośmiowarstwowych włókien węglowych – lekkiego i wytrzymałego materiału, gwarantującego maksymalny udźwig na poziomie 15 kg.

Seria GX

Seria GX

Statywy serii GX wykonane zostały z nowej generacji, ośmiowarstwowych włókien węglowych – lekkiego i wytrzymałego materiału, gwarantującego maksymalny udźwig na poziomie do 9 kg.

Seria ME

Seria ME

Statywy serii ME wykonane zostały ze stopu magnezu i aluminium – lekkiego i wytrzymałego materiału nowej generacji, gwarantującego maksymalny udźwig na poziomie do 12 kg. Grubość ścianki nogi obniżona została do 1 mm.

Seria MT

Seria MT

Statywy serii MT wykonane zostały ze stopu aluminium i magnezu – lekkiego i wytrzymałego materiału nowej generacji, gwarantującego maksymalny udźwig na poziomie do 12 kg. Grubość ścianki nogi obniżona została do 1 mm.

Seria MX

Seria MX

Statywy serii MX wykonane zostały ze stopu aluminium i magnezu AlMg – lekkiego i wytrzymałego materiału nowej generacji, gwarantującego maksymalny udźwig na poziomie do 12 kg. Grubość ścianki nogi obniżona została do 1 mm.

FaLang translation system by Faboba

Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

Nasza strona używa plików cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania!

OK